Class of 2018

Name Sports College Division
Ben Bryant Soccer Harvard I
Jimmy Duffy Hockey Bowdoin III
Cole Englert Lacrosse Colby III
Harris Foulkes Tennis Amherst III
Zander Keough Lacrosse Tufts III
Chris Knight Baseball George Washington I
Ben Lawlor Track/Cross Country Colby III
Austin O'Brien Lacrosse Babson III
Mike Rounds Baseball UMass I
Matt Uek Soccer Bowdoin III
Harry Weitzell Soccer Tufts III
Class of 2017

Name Sports College Division
Hamilton Coiscou Football Trinity College III
Simon Fisher Soccer Providence College I
George Jean-Claude Soccer Trinity College III
Joe Lomuscio  Baseball Brown University I
Tim McCarthy Basketball Amherst College III
Michael O'Grady Lacrosse Providence College I
Jack Ricciuti  Lacrosse Trinity College III
Francis Rose Football Bowdoin College  III
Andrew Song Lacrosse Princeton University I
Neema Zarrabian  Football Williams College III

Class of 2016

Name Sports College Division
Connor Braun Lacrosse Haverford College III
Max Ginsberg Hockey Bowdoin College III
Sean Godin Football Colby College III
Andrew Joyce Football Bowdoin College  III
Parker Kent Lacrosse Lehigh University I
J.P. Knight Baseball Tufts University III
Zach Lehan Sailing  George Washington University  I
Ronny Lestan Hockey Bowdoin College  III
Chris Rota Lacrosse Harvard University  I
Tommy Von den Benken Lacrosse Marquette University I
Will Weitzel Lacrosse Yale University I



Class of 2015

Name Sport College Division
Alex Albelite Football Yale University I
Peter Cahill Football Williams College III
Steven Daley Basketball Colby College III
Sean Lowrie Lacrosse Duke University I
Joey Mullen Track & Field Williams College III
Kobe Redd Track & Field Morehouse College III
Sean Rose Football Hamilton College III
Rohan Shukla Basketball, Track & Field Haverford College III
Matt Steele Track & Field Macalester College III
John Thomsen Football Hamilton College  III

Class of 2014

Name Sports College Division
Bassil Bacare Track & Field  Trinity College III
John Baron  Football, Baseball Colby College III
Patrick Benzan Basketball Holy Cross I
Henry Booth Soccer Duke University I
Kevin Cohee Football Boston College I
Scott Frankenthaler  Lacrosse Johns Hopkins University I
Isaac Krier Lacrosse  Haverford College III
Robert Shaw Lacrosse Harvard University  I


Class of 2013
             
Name
Sports
College
Division
Patrick Barry Soccer Washington & Lee University III
Brandon Bowman Lacrosse Air Force, Boston University I
Duncan Finigan Baseball Bowdoin III
Guy Green Track & Field Dartmouth College I
Mackay Lowrie Football Boston College, Bentley University  I
Sean Myers Football Bentley University II
Will O'Sullivan Baseball Wesleyan University III
Aman Stuppard Track & Field Trinity College III
Andrew Wheeler-Omiunu  Soccer Harvard University I

Class of 2012

Name Sport College Division
Michael Baron Football Bentley University II
Thomas Crispi Baseball Columbia University  I
Kevin Godin Baseball Tufts University III
Liam Gaziano Soccer Washington & Lee University III
Jarred Jones Track & Field Trinity College III
Pat Kelly Football Bowdoin College III
David Kussell Baseball University of Pennsylvania  I
Gavin Pittore Baseball Wesleyan University  III
Thomas Rehnquist Track & Field Bowdoin College III

Class of 2011

Name Sports College Division
Shawn Heide Baseball St. John's University I
Brendan O'Loughlin Track & Field Columbia University I
Adrian Reifsnyder Soccer Wesleyan University III

Class of 2010

Name Sports College Division
Leon Brown Soccer Notre Dame University I
Jack Colton Baseball Harvard University I
Mike Dodakian Baseball Darmouth College I
Luke Faust Football Williams College III
Joey Russo Soccer Bowdoin College III
Ryan Sullivan Tennis College of the Holy Cross I